Įmonei labai svarbu matyti pardavimų ir pelno rezultatus, todėl sukurtas Terra B2B tiekimo grandinės valdymo sistemos ataskaitų valdymo modulis padeda atvaizduoti realaus laiko informaciją pasirinktu būdu. Kiekviena ataskaita leidžia valdyti informaciją norimu laikotarpiu, todėl labai lengva palyginti pasirinktus laikotarpius. Galimybė ataskaitas formuoti tiek lentelės, tiek dokumento pavidalu.

Ataskaitų valdymas suteikia organizuotumo, nes matant realią situaciją einamu metu galima tvarkyti verslo procesus.

 

Nauda

 

Terra B2B tiekimo grandinės valdymo sistema apima įmonės poreikį matyti tikslius pardavimų ir pelno rezultatus. Šios sistemos sukurtas ataskaitų valdymo modulis yra nepakeičiama priemonė organizacijai, siekiančiai gauti realaus laiko informaciją pasirinktu būdu.

Ataskaitų valdymo modulis suteikia galimybę organizacijai formuoti ataskaitas tiek lentelės, tiek dokumento pavidalu, o tai yra esminis aspektas efektyviam ataskaitų informacijos valdymui. Ši sistema leidžia lengvai valdyti informaciją norimu laikotarpiu, suteikiant verslo procesams aiškumą ir struktūrą.

Naudojant ataskaitų valdymo modulį, organizacija gali lengvai atlikti reikiamų ataskaitų paiešką, leisdama efektyviai stebėti ir analizuoti svarbius verslo rodiklius. Toks organizuotas ataskaitų valdymas ne tik suteikia išsamų vaizdą apie einamus verslo procesus, bet ir leidžia lengvai palyginti pasirinktus laikotarpius, padedant organizacijai priimti gerai informuotus sprendimus bei tobulinti savo veiklą.


Ataskaitų valdymo funkcionalumas

  • ataskaitos šablono sukūrimas;
  • ataskaitų informacijos valdymas;
  • reikiamų ataskaitų paieška;
  • įvairūs ataskaitų atvaizdavimai.